Ubytování / accommodation

      

    Ubytování je komplet zajišteno v areálu FC Blšany a je možno si vybrat ze dvou typů ubytování.Typ vašeho zvoleného ubytování prosím uveďte v registračním formuláři.

Cena ubytování je  :

Camping :  4 EUR/100Kč na osobu víkend ( pá-ne )

Hotel: 2O EUR/ 5OOKč na osobu víkend ( pá-ne ) kapacita je omezena na prvních 50 zájemců.Pokoje jsou dvojlůžkové

 

The accomodation is in the area of FC Blšany,. You can chose from the two types of accomodation (tent, hotel). Please state the type of the accomodation you've chosen in the registration form.

The prices are:

Camping (your own tents) : 4 EUR/100Kč per 1 person/weekend (Friday-Sunday)

Hotel: 20 EUR/500Kč per 1 person/weekend (Friday-Sunday). The capacity is only for the first 50 people. There are only double bed rooms.

 

************************

 

    Hotel má k dispozici 32 dvoulůžkových pokojů. Z každého pokoje je přímý vstup na terasu, s výhledem na hrací plochy cca 50m. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a přístupem k internetu. Mají přímí vstup do hlavní haly, jídelny a rehabilitačního centra. 

    Hotel bude dostupný od pátku 17:oo do neděle ...... Před ubytováním je nutno navštívit Check-in a registrovat se.
    The hotel has 32 double bedrooms. Each room has a direct entrance to the terrace and has sanitary facilities, TV and internet access. The rooms offer direct access to the main lobby, dining room and rehabilitation centre.

 

 

 Camping je volná stanovací plocha ohraničená v areálu a vyznačená na mapce :zde . Sprchy a WC jsou na vyznačených místech v restauraci a hlavní tribuně a noční WC je pouze v budově hlavní tribuny. V camping městečku není možno rozdělávat oheň !!!!. Koše na odpadky jsou umístěny v prosotrách kempu. PROSÍME DODRŽUJTE POŘÁDEK !!!

 Camp bude dostupný od pátku 17:oo do neděle ...... Před ubytováním je nutno navštívit Check-in a registrovat se.

Camping is a free area for the tents (map here). Showers and toilets are at the marked spots in the restaurant and the main dedans. During the night only the second ones will be opened. It is not possible to set the fire in the camping! The waste baskets are in the whole camp, so please keep the camp clean.

You can enter the camping from 17:00 on Friday. Before this you have to visit the Check-in and registrate yourselves.