party 2012

jednou z hlavních myšlenek tohoto turnaje je užít si co nejvíce zábavy společně mezi všemi frisbee nadšenci. Proto pro Vás připravíme několik společných akcí.

1/ společná hra ultimate frisbee mezi závodníky Dog frisbee a hráči Ultimate . Budou složeny Pickupové týmy a hrát se bude Dog-frisbee diskem.Čas pro tuto hru bude vymezen v rozpisu.

One of the main aims of this tournament is to have a lot of fun together with all the frisbee lovers. There will be some games together:

1/ a match of ultimate frisbee game, one pickup team of ultimate players and one pickup team of dogfrisbee players. We will play with a dogfrisbee disc to balance the difference between both teams :o)

 

páteční párty / Friday party:

 uvítací párty která by měla vytrhnou všechny nově příchozí z reality pozemského života a přenést do výrobních prostor továrny na frisbee zábavu. Po této párty by měli být všichni připraveni na FunFactoryFrisbeeWekend .... :-)

A welcome party which will prepare everybody for Fun Factory For Frisbee weekend :o)

 

sobotní párty / Saturday party:

maximální zábava a DJ .....

téma párty : pracovní obleky v továrně na zábavu a frisbee , která se nachází na planetě "F", která je jak jinak... ve tvaru disku . Nejlepší pracovní oblek bude vyhodnocen a stane se na rok generálním ředitelem továrny na frisbee zábavu a získá vlastnický list na pozemek pro stavbu svého sídla na planetě F .

theme: working clothes in the Factory for Frisbee which is on the planet called "F" and which has a shape of a disc. The best clothes will be announced, its owner will become a boss of the factory for one year and he will get the right to build his residence at the F planet :o)