Informace pro všechny / Informations for all players

                                                                                                  

 

 registrace je odstartována !!!! . Více info k registraci najdete v kategoriích - ultimate , dogfrisbee , discgolf / the registration has started! More informations about the registration are in the sections of each sport – ultimate, dogfrisbee, discgolf

 

 

     Cílem turnaje/závodů FFFF je uspořádat kvalitní turnaj/závod,který se bude opakovat každý rok ve stejném datu a kde se postupně v dalších ročnících sejdou všechny disciplíny spojené s létajícím talířem . K tomuto účelu jsme dlouho hledali vhodný arál a našli jsme ho !!! Areál má k dispozici celkem 7 fotbalových hřišť , minikemp pro stanové městečko a zároveň je přímo v areálu hotel s kapacitou cca 60 závodníků. V areálu se také nachází dvě restaurace kde bude zajištěno jídlo a pití po celou dobu FFFF. Ve společneské místnosti spojené s párty stanem bude probíhat veškerá zábava .... . V případě horka , nebo potřeby plavání je na hranici areálu rybník určený a využívaný ke koupání. Věříme že veškerá tato snaha bude korunována skvělou zábavou a nezapomenutelnými zážitky s  FFFF a zaručí tak vaši účast i v dalších ročnících ...... těšíme se na Vás.

    The aim of the FFFF tournament is to organize a good tournament/competition, which will be repeated every year in the same date and we would like to join all the sports with a frisbee disc. We were searching for the appropriate place for this event and we finally found it! In the Blšany area there are 7 football fields, a small camping place for tents and a hotel with a capacity of 60 people. There are also 2 restaurants which will provide food and drinks during the whole event. In a big party tent we can have a big fun in the nights :-)

In case of a nice or hot weather there is a huge lake for swimming. We hope that our work will bring a great fun and ungorgettable event and you will come next year again. We are looking forward to your participation..

 

    Areál bude k dispozici od pátku 3.6.2011 od 16:oo hod.

    "CHeck IN " bude pro všechny kategorie v hlavním stánku ( viz . mapka - check in ) a bude k dispozici od pátku 16:oo do soboty 08:3o. Zde bude probíhat registrace závodníků ULTIMATE i DOGFRISBEE a budou zde vydávány lístky na jídlo , ubytování ( stany ) , klíče od ubytování (hotel ).V tomto stánku bude také po celou dobu turnaje možno příjít na kloub všem záhadám a nejasnostem.Budou zde také k zhlédnutí jednotlivé výsledky a rozpisy dalších utkání a pořadí závodníků.

    Capitan & players mítink bude společný v sobotu v 8:3o na ploše před stánkem Check in.

 

    The area will be opened at 4 p.m. on  Friday 3. 6. 2011.

„Check in“ will be in the main tent for all the cathegories (see the map – check in). You can make the check-in on Friday from 4 p.m. and from 8:30 a.m. on Saturday. You will get the food tickets, info about the accomodation and keys to the hotel rooms. Also if you have any questions during the event, just come to this tent. You can find all the results, the time schedule and the starting orders.

Captains & Players meeting will be on Satuday at 8:30 a.m. for all disciplines in front of the Check-in tent.

 

jak se na FFFF dostanete / how will you get to the FFFF area : zde

jak se ubytovat na FFFF / how to accomodate at FFFF : zde

co a zakolik k jídlu na FFFF / everything about the food at FFFF: zde

párty FFFF / FFFF party :zde

 

Sporotvní areál / the sport area :

     disponuje hlavním fotbalovým stadionem s tribunou o kapacitě 2300 diváků a umělým osvětlením, dalšími sedmi travnatými hřišti, tenisovými kurty, beach volejbalovým hřištěm, běžeckou dráhou, posilovnou a hotelem s kompletně vybaveným rehabilitačním centrem. V hotelu je k dispotici ubytování ve 32ti dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV, přístupem k internetu a možností celodenního stravování v hotelové restauraci, které lze využít mimo jiné i jako konferenční místnost.

    The area has a football field with a grandstand which holds 2300 spectators and is equipped with artificial lighting, seven further grassed fields, tennis courts, a beach volleyball area, a running track, fitness centre and a hotel containing a full rehabilitation centre. The hotel provides accommodation in 32 double bedrooms with sanitary facilities, TV, internet access and full board in the hotel restaurant which can also be used as a conference room, if required.