Jídlo / food

Jídlo a stravování po celou dobu FFFF bude řešeno v restauracích v areálu . V areálu jsou k dispozici dvě restaurace a bude otevřen také jeden mobilní stánek s pivem a grillem.

Stravování je možno si objednat v registračním formuláři. Na check-in stánku potom obdržíte lístky na jídlo se slevou.Jinak bude možno si po celou otvírací dobu restaurací dát jídlo i z klasického jídelního lístku.

There are two restaurants and one buffet with beer and grill. You can order food in the registration form. At the check-in tent you will get your food tickets with a lower price. You can also buy any meal from the usual menu.

 

Restaurace budou otevřeny :  pá 18:oo - ???? , So 10:oo - ???? , Ne 10:- ????

Snídaně bude probíhat v jídelně hotelu :  od 8:oo - 9:3o hod  (So - Ne )

Restaurants will be opened: Fr 18:00 - ? , Sa 10:00 - ? , Su 10:00 - ?

Breakfasts will be in the hotel: 8:00-9:30 (Sa-Su)

 

Cena/price

snídaňový lístek / breakfast ticket :  2,5 EUR / 50Kč  (jeden lístek na jednu snídani / one ticket per one breakfast)

jídelní lístek / food ticket : 4 EUR / 75Kč  (jeden lístek na předem dané menu, výběr ze tří jídel, jídlo je možné si dát kdykoliv v průběhu dne / one ticket for chosen menu, you can choose from three meals, you can eat whenever you want to during the day)

Menu:     1)  polévka + kuřecí řízek a brambor / soup + schintzel and potatoes

              2)  polévka + těstovinový salát ( vegetarian ) / soup + pasta salad

              3)  polévka + guláš s knedlíkem  / soup + goulash

 

Lístky na jídlo je třeba objednat v registračním formuláři.  Lístky bude možno koupit i v průběhu turnaje. Né však lístky na snídani.

Please order you food tickets in the registration form. You can also buy the food tickets during the tournament, but not the breakfast tickets.